37
41
Młodzi piłkarze zakończyli rundę
2012-10-28 21:23:55

Nasi młodzi piłkarze zakończyli rundę jesienną. Trampkarze trenera Józefa Matysiewicza nieznacznie ulegli w Łomży ŁKS 1926 0:1. Mecz toczył się w trudnych warunkach przy padającym śniegu. Warto podkreślić, że była to jedyna porażka naszego zespołu w rundzie jesiennej.

Na podsumowanie rundy w wykonaniu trampkarzy przyjdzie czas, ale już teraz należą się wielkie brawa trenerowi Matysiewiczowi i jego podopiecznym. Trener, pomimo odejścia z zespołu z różnych przyczyn kilku zawodników potrafił znaleźć ich godnych następców. Co istotne - w zespole trampkarzy (rocznik 1998 i młodsi) grało kilku chłopców młodszych niż ci najstarsi mogący grać w tej kategorii wiekowej (choćby Dawid Kalinowski ur. 2001 i Bartek Wiśniewski ur.2000) a mimo to świetnie dawali sobie radę.

TRAMPKARZE

27.10.2012 ŁKS 1926 Łomża – MOSiR WARMIA Grajewo 1:0 (1:0)
Skład: Sobolewski – Remfeld (40’ Łaguna), Wołkoński, Zarzecki, Ruszczyk (45’ Sztyblewski) – Staniszewski, Sielawa, Romanowski (60’ Czupis), Wiśniewski (15’ Daniszewski) – Turowski (15’ Polakowski), D.Kalinowski (45’ P.Siedlecki)

Ostatni mecz w rundzie jesiennej rozegrali też juniorzy starsi trenera Wojciecha Kozikowskiego. W niedzielę zmierzyli się w Augustowie z silną w tym sezonie SPARTĄ. Nasi juniorzy zremisowali 2:2, choć do przerwy przegrywali 0:2. Jak relacjonuje trener był to dziwny mecz, w którym zwłaszcza w drugiej połowie nasz zespół miał dużą przewagę. Szkoda, że nie udało się wygrać ale remis nie jest złym wynikiem.