Czwartek
28 maj 2020


Imieniny:

Augustyna, Ingi, Jaromira
Czwartek

19°
Piątek

18° 10°
Sobota

19°
Czy w Grajwie odczuwalny jest smog
Kursy Średnie:
EUR4,1923
USD3,7625
CHF4,0097
GBP5,891
 
źródło NBP.pl
Lotto
16-01-18
4
5
15
21
24
27
2
7
16
27
36
49
Multi2
12-01-18
4
8
14
16
20
21
25
30
31
37
39
42
44
54
57
58
65
71
72
78
Plus: 65
Multi2
12-01-18
3
15
17
18
22
26
30
34
36
37
55
57
58
61
63
65
67
68
73
74
Plus: 65
Mini
16-01-18
28
31
32
37
41
Życzymy Wesołych Świąt
2013-12-20 18:26:22

Wesołych świąt! Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych świąt! A w święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych świąt! A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie jak najwięcej
Zwykłego, ludzkiego szczęścia
Życzy

Redakcja portalu ŻycieGrajewa.pl


Stanisław Szleter, Wójt Gminy Grajewo
Jan Dąbrowski, Przewodniczący Rady Gminy Grajewo
Ełcki Klub Sportowy "Szczypiorniak"
Zarząd i Pracownicy SPOŁEM PSS w Grajewie Sp z o. o.
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Grajewie
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Grajewie
Monika Stefańska, Barbara Gontarska Radne Miasta Grajewo
Artur Kuczyński, Burmistrz Szczuczyna
Witold Grunwald, Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczuczynie
Strażacy i pracownicy cywilni Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie
Zespół Szkół Nr 2 im. 9 PSK w Grajewie
Marta Gutowska, Radna Miasta Grajewo
Właściciele i pracownicy Składu Stali i Materiałów Budowlanych Tadeusz Jankowski
Adam Kiełczewski, Burmistrz Miasta Grajewo
Grzegorz Curyło, Przewodniczący Rady Miasta
Dyrektor i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie
Edmund Borawski, Prezes Spółdzielni Mleczarskiej "MLEKPOL"
Wojciech Nietupski Sporządzanie Świadectw Charakterystyki Energetycznej
MDK Szczuczyn
Kierownik i społeczność Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grajewie
Dyrektor i pracownicy MDK w Grajewie
Zarząd OSP Żebry
Sołtys Krzysztof Zarzecki, Rada Sołectwa Żebry
Redakcja strony wies-zebry.pl
K.S. Warmia Grajewo
Wójt Gminy Wąsosz Czesław Ołdakowski
Przewodniczący Rady Gminy Albert Kochanowski
Dyrektor oraz pracownicy GOKiS w Wąsoszu


Lech Redyk
NAJUKOCHAŃSI!W każdym jednym człowieku;tak samo i we mnie jest jakiś drzemiący bunt i to,aby za każdy atak także atakiem odpowiedzieć oraz komuś dokopać i dowalić oraz jakoś śmierdzącą łatkę przyszyć lub podłożyć jakoś przepróchniałą kłodę albo jakoś zgniłą świnie!Ale czy to jest dobre-śmiem w to wątpić!Jednak wszyscy jesteśmy tylko i wyłącznie ludźmi!Każdy z nas ma prawo do swoich osobistych poglądów i do ich wyrażania a nawet do błędów gdyż nikt nie jest ideałem. Ja także takowym nie jestem. Staram się tylko całym moim jestestwem w duchu św,w duchu i w prawdzie być dobrym i chrześcijańskim człowiekiem. Lecz w życiu jak to w życiu. Różnie to wszystko wychodzi. Chce dobrze a często źle wychodzi. Życząc wszystkim Wesołych Świąt,życzę także aby każdy jeden człowiek zawsze i wszędzie był lub chociaż próbował dla wszystkich być takim ludzkim człowiekiem i abyśmy takich samych spotykali na swojej ku wieczności drodze życia!!!Wszystkim nienawidzącym się i mnie nienawidzącym życzę bardzo szczerze z całego mojego jestestwa pokoju i miłości nieobłudnej,takiej normalnej,ludzkiej,bezinteresownej i chrześcijańskiej oraz jakiegoś chrześcijańskiego wspólnego działania dla dobra Bożego oraz Ojczyźnianego i ogólnospołecznego!A za wszystkie przykrości,którymi komukolwiek „dopiekłem”ze szczerego mego sercoumysłu bardzo przepraszam!!! Bardzo proszę-nalegam-skończmy kłótnie,waśnie,spory,obrażania i wszelkie wojny!Nie lękajmy się !!!Otwórzmy w duchu św;w duchu i w prawdzie na rozcież drzwi naszych serc i umysłów-naszych całych jestestw oraz naszego życia i naszych domostw Chrystusowi Panu a także każdemu jednemu człowiekowi;ku chwale Boga Ojca !!! AMEN !!!

Lech Redyk
DROGI I SZANOWNY PANIE AKS ! Może jednak przeczytasz te słowa i zrozumiesz wreszcie podstawową sprawę. Mimo tak ogromnej rozbieżności w naszych poglądach oraz w ocenie rzeczywistości nie czuje do Ciebie jako do człowieka żadnej ale to żadnej niechęci,odrazy,nienawiści lub wrogości!Nie jestem Ci wrogiem ani tez żadnym rywalem religijnym ani politycznym!To tyś w sobie samym mnie takowym widzisz i za takiego uważasz lecz prawda jest całkowicie inna!Szanuje Ciebie i Twoje poglądy,do których każdy jeden człowiek ma swoje niezawisłe prawo. To nie znaczy,że Ty musisz przystawać na moje lub ja na Twoje. Możemy się sprzeczać ,wymieniać poglądy ale nie kłóćmy i nie obrażajmy się nawzajem. Zdaje sobie sprawę,że czasem moje słowa pisane były bardzo dalekie od norm Chrześcijańskich. Za co Ciebie bardzo przepraszam i obiecuje,że będę trochę wstrzemięźliwszy w słowach ale to nie znaczy,że przechodzę na Twoją stronę i że będę Ci czapkował lub przyklaskiwał!Chyba,że Twoje zdanie będzie zbieżne z moim-co już nieraz bywało. Mam takie samo prawo jak i Ty do własnego niesterowanego zdania i do jego wyrażania!Wiedz także jedno-nie należę do żadnego układu lub układziku Tobie wrogiego i za moje pisanie absolutnie nie pobieram żadnej gaży pieniężnej lub w ekwiwalencie!Przy okazji bardzo przepraszam wszystkich których obraziłem,uraziłem lub wkurzyłem swoim pisaniem!Z okazji nadchodzącej rocznicy Narodzin Pańskich życzę Wam wszystkim;temu Szanownemu Portalowi i Tobie Panie AKS oraz Twojej Rodzinie zdrowia oraz wszelkiego błogosławieństwa Bożego na każdy jeden czas oraz spełnienia najskrytszych marzeń – nawet tych politycznych!Z BARDZO SZCZERYM CHRZEŚCIJAŃSKIM POZDROWIENIEM-SZCZĘŚĆ BOŻE WSZYSTKIM!!!

Lech Redyk
Najukochańsi!Każdemu i każdej z Was,Waszym Rodzinom,bliskim i znajomym (po prostu nam wszystkim)z całego serca bardzo szczerze życzę,aby Chrystus Pan i Jego Ewangelia a także Słowo Boże co dzień od nowa a nie tylko od wielkiego święta rodziło się w Duchu św w naszych ludzkich sercach oraz w duchu i w prawdzie w życiu i to nie tylko gdy jest źle-gdy nie wiemy jak i czy żyć ale także gdy jest nam dobrze-gdy z luksusu aż głowa boli! Abyśmy zawsze z tych narodzin Dzieciny Bożej mieli taką radość jaką mieli Maria i Józef,Aniołowie Pańscy oraz pastuszkowie,którzy jako pierwsi przybyli,aby powitać nowo narodzone Dziecię-Syna Bożego,Mesjasza,Odkupiciela,Zbawiciela,Króla Wszechświata i całej ludzkości!Odrzuciwszy precz szatana diabła oraz jego demony,sekciarskich naganiaczy i ich objawienia oraz orędzia radujmy się w każdy dla nas niedogodny i dogodny czas;wszędzie i zawsze w Panu!Gaudete, gaudete! Christus est natus;Ex Maria virginæ, gaudete!Zdrowia oraz wszelkiego błogosławieństwa Bożego na każdy jeden czas!!!Amen!!!

Pseudonim: Treść komentarza:


Pamiętaj nie jesteś anonimowy w sieci, twój adres to ec2-3-231-220-225.compute-1.amazonaws.com
Jesteś człowiekiem ?
Przepisz wspak te znaki: TREWQ1
Strona Główna  |  Redakcja  |  Polityka Prywatności  |  Paintball Grajewo i okolice  |  ZG Panel  |  Laureaci konkursów  |  Ogłoszenia  |  Katalog Firm  |  Partonat Medialny  |  Reklama  |  Kontakt
redakcja@zyciegrajewa.pl © Życie Grajewa 2011