37
41
Warmia- Mrągovia w sobotę 16.00
2012-03-28 17:15:32

W sobotę 31 marca o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego WARMIA zainauguruje rundę wiosenną przed własną publicznością. Przeciwnikiem naszych piłkarzy będzie MRĄGOVIA Mrągowo. Rywale po XVIII kolejkach spotkań zajmują XIII miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. W przerwie zimowej zespół z Mrągowa dokonał istotnych wzmocnień i jego celem jest marsz w górę tabeli. Do mrągowian dołączyli doświadczeni zawodnicy: Tomasz Aziewicz z PŁOMIENIA Ełk, Grzegorz Kulpaka z HURAGANU Morąg, Mariusz Machniak z VĘGORII Węgorzewo i bardzo utalentowany Mateusz Różowicz z BŁĘKITNYCH Pasym. Wzmocnienia już przynoszą efekt. W pierwszej kolejce rundy wiosennej MRĄGOVIA pokonała u siebie ZATOKĘ Braniewo a jedyną bramkę w 87 minucie meczu zdobył Mariusz Machniak. Trenerem naszych sobotnich rywali jest Rafał Szwed, który w barwach między innymi GÓRNIKA Zabrze, RUCHU Chorzów, POLONII Warszawa i STOMILU Olsztyn rozegrał ponad 100 meczów w ekstraklasie. Zaliczył też jeden mecz w reprezentacji Polski w 1999 roku z Nową Zelandią.

Mecze z MRĄGOVIĄ rozegrane dotychczas w III lidze były zawsze zacięte a ich łączny bilans jest idealnie remisowy.

29.08.2009 MRĄGOVIA Mrągowo - WARMIA Grajewo 2:1

Bramki: Tomasz Osenkowski 63’, Rafał Kuśnierz 75’(karny) – Michał Pierowicz 26’ (samobójcza)

19.05.2010 WARMIA Grajewo – MRĄGOVIA Mrągowo 2:2

Bramki: Marcin Strzeliński 54’, Maksym Mirva 90’ – Łukasz Kuśnierz 42’(karny), 48’

Razem: 7 meczów, 2 zwycięstwa WARMII, 3 remisy i 2 porażki. Bramki: 9 – 9

Zapowiadają się nie lada emocje. Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie i prosimy o gorący doping dla naszego zespołu.

Kasa biletowa będzie czynna w sobotę od godziny 15:00. Ceny biletów na mecze WARMII w rundzie wiosennej nie ulegną zmianie i wynoszą: